Гарантія

Наш інтернет-магазин надає гарантію, яка підтверджує відсутність в товарі заводських дефектів. Гарантійний термін на кожен товар зазначений в описі на сайті. При отриманні товару перевірте його на наявність пошкоджень. Гарантійне обслуговування можливо при пред'явленні чеку про оплату або товарно-транспортну накладну обраного перевізника.

Обмін або повернення товару

Ви можете повернути або обміняти товар на протязі 14 робочих днів з дня покупки відповідно до «Закону України про захист прав споживачів» в тому випадку, якщо товар відповідає наступним пунктам:

Упаковка і комплектація збережена.
Відсутні сліди експлуатації товару (немає подряпин, потертостей, тріщин і відколів і т.д.)
Присутній заводське маркування.
Повернення товару здійснюється покупцем за свій рахунок. Якщо Ви бажаєте повернути або обміняти товар, то зобов'язані надати висновок сервісного центру, в якому повинні бути вказана причина несправності. Для повернення товару Ви повинні мати при собі паспорт та документ, який підтверджує купівлю товару. Гроші повертаються протягом семи робочих днів. У разі пошкодження товару в процесі транспортування, згідно нашого законодавства, збиток зобов'язана компенсувати компанія-перевізник.

Якщо Ваше замовлення виконувався за індивідуальними розмірами то повернення неможливе.